Back

“ksw 92 Wyniki Go Walking Kto Wygrał W Gorzowie 16 Goal 2024

“ksw 92 Wyniki Go Walking Kto Wygrał W Gorzowie 16 Goal 2024?

Ksw: Terminarz Gdy I Gdzie Kolejna Gala Ksw?

Popularny „Złoty” ma za sobą sześć pojedynków t okrągłej klatce KSW. Ostatni raz walczył w listopadzie zeszłego roku, ale musiał uznać wyższość Henry’ego Fadipe. Przed tym starciem Albert zmierzył się z Tommym Quinnem i wygrał przez TKO już w pierwszej rundzie boju.

 • Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała kolejne starcie stoczył i wygrał poprzez nokaut poza okrągłą klatką.
 • Rutkowski ma też na swoim koncie bonus za najlepszy nokaut, który zdobył w debiucie dla KSW.
 • Patryk Kaczmarczyk zadebiutował watts zawodowym MMA w roku 2019.
 • Szczeciński Berserker aż 25 pojedynków wygrał przed czasem.

Jego rywalem był Szymon Bajor, z którym Anglik świetnie sobie poradził, pokonując przeciwnika przez techniczne poddanie. Michał Sobiech rywalizuje w zawodowym TRAINING FOR MMA od 2018 roku. W okrągłej klatce zadebiutował na gali KSW 60, light beer przegrał z Patrykiem Kaczmarczykiem. Przed tą walkę Michał pozostawał niepokonany i był na fali czterech zwycięstw z rzędu. Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała ostatni raz walczył we wrześniu 2023 roku na gali Silesian MMA i dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo.

Ksw 73 Już Something Like 20 Sierpnia! Kogo Zobaczymy W Oktagonie I Actually Kto Odniesie Zwycięstwo?

Zanim Stummer spróbował swoich sił w profesjonalnych klatkach, zdobywał doświadczenia na arenach amatorskich. Jest też wielokrotnym medalistą zawodów w grapplingowych i mistrzem Czech w jiu-jitsu. Julio Cesar Neves Junior. rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2011. W tym czasie stoczył 40 pojedynków i wy??cznie raz musiał uznać wyższość rywala. Do tej pory twenty razy posyłał rywali na deski, dziesięć razy zwyciężał przez poddania, a twenty-one tryumfów odnosił już w pierwszej rundzie.

KSW to Konfrontacja Sztuk Walki założona poprzez Martina Lewandowskiego i actually Macieja Kawulskiego. Organizacja, która tworzy galę mieszanych sztuk walki, gdzie sportowcy rywalizują o pasy mistrzowskie. KSW została założona w 2004 roku i ma t CV wiele woman w Polsce oraz za granicą. Valeriu Mircea wygrał top level i zdobył tymczasowy” “pippo mistrzowski wagi lekkiej! Miljan Zdravković (8-0) zmierza do walki o mistrzowski tytuł KSW w wadze koguciej. Rewelacyjny Serb znokautował Kamila Szkaradka (5-1) na XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim, fundując Polakowi pierwszą porażkę w zawodowej karierze mostbet.

Kto Jest Mistrzem Ksw W Wadze Półśredniej Mężczyzn – Do Seventy Seven, 1 Kg?

Łukasz Charzewski ma za sobą jedną walkę w organizacji KSW. Zadebiutował w okrągłej klatce w grudniu 2023 roku i musiał uznać wyższość Ahmeda Vili. Przegrana konstruera przerwała fantastyczną serię jedenastu walk bez porażki w wykonaniu Łukasza. Popularny „Harry” jest byłym mistrzem wagi lekkiej organizacji FEN. Do dziś stoczył piętnaście pojedynków i dwanaście z . nich wygrał. Łukasz wywodzi z zapasów, w których zdobywał między innymi medale mistrzostw Polski.

KSW jest najchętniej oglądaną imprezą w naszym kraju przez miłośników mieszanych sztuk walki. W walce wieczoru XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim Jakub Wikłacz będzie bronił mistrzowskiego ocurre w kategorii koguciej w starciu z . Zuriko Jojuą. Zjawiskowy Serb jest niepokonany w MMA we zadał Szkaradkowi pierwszą porażkę w zawodowej karierze. Po tym zwycięstwie zaapelował perform właścicieli organizacji, aby dali mu szansę walki o mistrzowski pas w kategorii koguciej. Waga kogucia mężczyzn skupia zawodników, których waga keineswegs przekracza 61, two kilogramów. W niej mistrzem KSW jest Jakub Wikłacz, który zdobył ten tytuł 17 grudnia 2022 roku na gali XTB KSW seventy seven.

Zakłady Ksw

Warto eksperymentować i dostosowywać strategię do aktualnej sytuacji i wymagań każdego meczu. Zakłady systemowe to bardziej skomplikowana forma obstawiania, w której obstawiasz wyniki kilku meczów jednocześnie. W przypadku zakładów systemowych wygrana zależy od dobrze obstawionych wyników, a keineswegs tylko od trafienia wszystkich zakładów. Podczas gali XTB KSW 94 Adrian Bartosiński, dominator wagi półśredniej, stanie do kolejnej obrony tytułu mostbet app.

 • Przed tą walkę Michał pozostawał niepokonany i był na fali czterech zwycięstw z rzędu.
 • Miljan Zdravković odniósł drugie zwycięstwo w KSW, drugie” “poprzez nokaut.
 • Jest wielokrotnym mistrzem kraju i byłym pretendentem carry out międzynarodowego pasa organizacji IBF.
 • Wcześniej pokonał Krystiana Kaszubowskiego i Alberta Odzimkowskiego, a przegrał z Marcinem Krakowiakiem.
 • Kursy zakładów sportowych są ustalane przez bukmacherów na podstawie analizy dostępnych informacji mhh temat danego wydarzenia sportowego.

Najczęściej eventy planuje się w taki sposób, by simply przerwa pomiędzy nimi wynosiła więcej niż 30 dni, a new więc jeśli jedna gala odbywa się np. 7 września, to druga będzie już po 7 października, czyli chociażby 14. Idąc dalej – w listopadzie gali można spodziewać się eighteen. Jak nietrudno się domyślić, taki zabieg ma na celu uniemożliwienie obejrzenia więcej niż jednej gali KSW ramach jednej miesięcznej subskrypcji Viaplay. Oczywiście, zdarzają się wyjątki, ale wiele ich nie ma. Zdobywając informacje o tym, KSW kiedy się odbywa w najbliższym czasie, powinniśmy też zaczerpnąć wiedzy w kwestii godziny rozpoczęcia danego wydarzenia.

Ksw Epic: Typy, Zajecia Z (24 02 Tomasz Adamek Wygra Z Mamedem Khalidovem?

Młody Serb cztery razy tryumfował przed czasem posyłając swoich rywali na deski, a dwa razy zwyciężał t rundzie otwierające starcie. Poza Polską Miljan walczył do tej pory głównie u siebie w kraju, ale rywalizował też w Niemczech. Gala KSW w Radomiu nie mogłaby się odbyć bez uwielbianego przez fanów Alberta Odzimkowskiego.

 • W klatkach stoczył pięć pojedynków, z . których trzy wygrał.
 • Popularny „Harry” jest byłym mistrzem wagi lekkiej organizacji FEN.
 • Na swoim koncie ma piętnaście profesjonalnych tryumfów watts ringach, z czego jedenaście zdobytych przez nokaut.
 • Zakłady sportowe to manera hazardu, w której obstawia się wynik różnych wydarzeń sportowych.
 • W KSW zadebiutował w listopadzie zeszłego roku i rozbił przed czasem Bartosza” “Leśkę.

Podczas gali w akcji zobaczymy takich zawodników jak Daniel Rutkowski, Patryk Kaczmarczyk” “czy Kamil Gawryjołek. W drugiej rundzie Zdravković wyczekał swój second i znakomicie przycelował prawym sierpowym, posyłając Szkaradka na deski. Kolejne uderzenia watts stronę leżącego Polaka dopełniły dzieła zniszczenia i sędzia Łukasz Bosacki musiał przerwać pojedynek. Albert Odzimkowski, który pierwotnie miał walczyć z Humburgerem, musiał wycofać się z pojedynku z . powodu choroby. David Hosek, który był początkowo zestawiony z Adrianem Dudkiem, nie wystąpi podczas gali w Libercu. Starcie Davida zostało przesunięte na galę XTB KSW 92 t Gorzowie.

Mistrz Ksw W Wadze Koguciej Mężczyzn – Carry Out 61, 2 Kg

Zanim wszedł em” “zawodową drogę MMA, walczył również amatorsko. Dwa razy wystąpił podczas mistrzostw świata organizacji GAMMA. Dla Vladyslava Falbiychuka walka em gali XTB KSW 88 będzie zawodowym debiutem. Falbiychuk zebrał do tej pory pokaźne doświadczenie t amatorskim MMA. Tak naprawdę każda gala organizowana przez KSW ma wpływ na ruchy i zmianę miejsc w danej kategorii wagowej.

 • Przedostatnia w tym roku Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 11 listopada 2023 t” “Radomiu.
 • Warto eksperymentować i dostosowywać strategię do aktualnej sytuacji i wymagań każdego meczu.
 • Zakłady sportowe to forma hazardu, w której obstawia się wynik różnych wydarzeń sportowych, takich jak mecze piłki nożnej, walki bokserskie czy wyścigi konne.
 • Po tej przegranej szybko powrócił do okrągłej klatki i podczas gali KSW seventy six już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Gracjana Szadzińskiego.

Do rewanżu między zawodnikami doszło 16 września 2023 roku na KSW ninety, lecz wówczas pojedynek zakończył się remisem. W gronie zawodników, których masa ciała zawiera się watts przedziale 61, 2-65, 8 kilogramów triumfuje także Salahdine Parnasse. Francuz został mistrzem KSW w wadze piórkowej 18 grudnia 2021 roku, gdy to pokonał Daniela Torresa.

Wta Miami 2024: Drabinka, Terminarz, Polki, Wyniki, Plan Gier, Nagrody!

Aby nie mieć jakichkolwiek wątpliwości wskazane jest zapoznać się z regulaminem akcji. Pozostałe wydarzenia zapowiadają się równie interesująco. Swoje pierwsze walki w federacji KSW stoczą utalentowani polscy zawodnicy. Ewelina Woźniak stanie carry out pojedynku z Aleksandrą Tonchevą, z kolei Bartosz Fabiński stanie naprzeciw Laida Zerhouniego. Kibice zobaczą także w akcji Damiana Stasiaka, który watts wadze piórkowej powalczy z Adamem Soldaevem. Miljan Zdravković odniósł drugie zwycięstwo w KSW, drugie” “poprzez nokaut.

 • W KSW zadebiutował podczas pierwszej gali t Libercu, ale musiał uznać wyższość Andreasa Gustafssona.
 • W lipcu zawodnik przystąpił do dziewiątej obrony pasa em KSW 84.
 • Po tym starciu Oskar zawalczył na gali organizacji SBS i wygrał już w pierwszej rundzie przez nokaut.

Gracze, którzy zdecydują się obstawiać gale KSW, powinni, zorientować się, którzy bukmacherzy oferujący typy na sporty walki działają zgodnie z prawem. Legalni bukmacherzy to firmy, które uzyskały zezwolenie Ministerstwa Finansów i actually mogą zgodnie unces prawem urządzać zakłady bukmacherskie w Polsce. Jeśli szukasz bukmachera dla siebie, by simply obstawiać KSW, warto rozważyć kursy bukmacherskie w STS. Patryk Kaczmarczyk zadebiutował watts zawodowym MMA watts roku 2019. 25-latek sięgnął po tytuł mistrzowski organizacji Armia Fight Night. Został również nagrodzony prestiżową statuetką Heraklesa watts kategorii „Odkrycie roku 2020”.

Obstawianie Ksw – Stawka Pojedynku

W profesjonalnych pojedynkach zadebiutował pod koniec zeszłego roku. Wcześniej rywalizował w turniejach Amatorskiej Ligi TRAINING FOR MMA. Walczył na galach Babilon MMA, Slugfest czy Noc Wojowników. Ostatni raz bił się w maju tego roku we dopisał do swojego rekordu drugą profesjonalną wygraną.

 • Zadebiutował w okrągłej klatce podczas łódzkiej gali KSW 75.
 • W roku spring 2012 zdobył mistrzowski pippo wagi średniej we obronił go cztery razy.
 • Po tym pojedynku stoczył trzy walki dla odmiennych organizacji, z których dwie wygrał przed czasem.
 • Dodajemy cały czas nowych zawodników perform listy uczestników wydarzenia, kiedy tylko ich udział zostaje oficjalnie potwierdzony.

Znaczenie maja również kontuzje czy warunki fizyczne. W sieci można znaleźć wiele porad dotyczących tego, jak typować KSW. Dużym zainteresowaniem cieszą się tak zwane “pewniaczki” oraz darmowe zakłady na KSW. Zakłady bukmacherskie STS t swojej ofercie udostępnia usługę “gracze typują”, gdzie typerzy z najlepszymi statystykami dzielą się swoimi kuponami i typami.

Ksw 79

Wcześniej Odzimkowski miał trudniejszy okres w karierze, alcohol niezależnie od wyniku każde jego starcie było mocnym we efektownym pojedynkiem. Odzimkowski wygrał do tej pory dwanaście konfrontacji, z których aż jedenaście skończył przed czasem. Kacper Koziorzębski wejdzie do klatki KSW po raz ósmy w karierze. Reprezentant Bonzai TRAINING FOR MMA ostatni raz walczył we wrześniu zeszłego roku i musiał uznać wyższość Wiktora Zalewskiego. Wcześniej Kacper w widowiskowym boju pokonał Borysa Borkowskiego. Starcie to zostało wybrane najlepszym pojedynkiem gali KSW 70.

 • Tomasz Jakubiec jest byłym mistrzem organizacji Armia Fight Night i posiadaczem czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu.
 • Podczas gali KSW 73 zmierzył się z Ionem Surdu i rozbił proceed ciosami w drugiej rundzie pojedynku.
 • Pamiętaj, że obstawianie wyników sportowych to sztuka, która wymaga zarówno umiejętności, jak i doświadczenia.

W zależności od końcowych rozstrzygnięć zawodnicy notują spadek bądź awans w hierarchii. Trzeba przyznać, że Polska ma wielu znaczących zawodników w tej organizacji. KSW stworzyło dziesięć różnych kategorii wagowych mężczyzn, a jedną z nich jest waga ciężka. W lipcu zawodnik przystąpił do dziewiątej obrony pasa na KSW 84.

Curling Mś Kobiet 2024: Wyniki, Terminarz, Drabinka, Transmisje

Kibice wyczekują szczególnie gali XTB KSW World famous 24 lutego watts Gliwicach, na której Tomasz Adamek zmierzy się z Mamedem Chalidowem. Rywalem Polaka miał być Nemanja Nikolić, który na ostatniej prostej przed galą musiał wycofać się z udziału watts niej przez problemy zdrowotne. W karcie walk znaleźli się tacy zawodnicy jak Valeriu Mircea, Leo Brichta czy Dominik Humburger. Po zakończeniu procesu weryfikacji będziesz mógł dokonać wpłaty mhh swoje konto bukmachera. Dobry bukmacher oferuje” “różne metody płatności, które są wygodne i bezpieczne. Upewnij się, że wybierasz metodę płatności, która jest dla ciebie najbardziej dogodna.

 • Zanim Stummer spróbował swoich sił w profesjonalnych klatkach, zdobywał doświadczenia em arenach amatorskich.
 • Adrian Dudek zadebiutował t KSW w kwietniu 2021 roku.
 • Kolejne uderzenia watts stronę leżącego Polaka dopełniły dzieła zniszczenia i sędzia Łukasz Bosacki musiał przerwać pojedynek.

Na KSW eighty five odbędzie się walka o tytuł mistrza kategorii wagi piórkowej. W walce wieczoru zobaczymy Salahdine’a Parnasse’a z Robertem… Bekus ostatni raz walczyła w maju i actually pokonała Aleksandrę Tonchevą, a Silva watts kwietniu udanie zadebiutowała w KSW poddając Sofiię Bagishvili. Jacek Gać wszedł do świata MMA ze sportów uderzanych. Do tej pory watts klatkach wygrał dwa pojedynki i oba zakończył przez nokaut w pierwszej rundzie.

Czas Na Drugą Walkę!

Podczas gali XTB KSW 93 podwójny mistrz francuskiej organizacji Hexagone MMA Aymard Guih (, 3 KO, 7 Sub) zostanie przywitany w okrągłej kl… Federacja KSW organizuje walki t różnych kategoriach wagowych. Konfrontacja Sztuk Walki to natomiast największa organizacja MMA t Polsce. Zakłady KSW są bardzo popularne wśród polskich kibiców.

 • Zakłady bukmacherskie STS mogą pochwalić się interesującą promocją skierowaną do nowych graczy, którą można wykorzystać do obstawiania MIXED MARTIAL ARTS i innych sztuk walki.
 • Wiele bukmacherów oferuje bonusy powitalne dla nowych klientów, które można wykorzystać na obstawianie zakładów sportowych.
 • Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie powinny być traktowane przede wszystkim jako manera rozrywki, a nie und nimmer jako pewny sposób na zarabianie pieniędzy.
 • Do okrągłej klatki powróci po dwóch latach i będąc po dwóch wygranych unces rzędu.

Każda gala KSW cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców, których z roku na rok przybywa.”

Jak Otrzymać I Wykorzystać Bonusy U Bukmachera

Pamiętaj, że przed rozpoczęciem obstawiania warto zapoznać się z ofertą bukmachera, jego kursami i promocjami. Zakłady sportowe to forma hazardu, w której obstawia się wynik różnych wydarzeń sportowych. W tym przewodniku przedstawimy wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć obstawiać zakłady sportowe. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zacząć i osiągnąć sukces watts zakładach sportowych.

 • W KSW walczył dwa razy, przegrał jednak po emocjonujących bojach z Andrzejem Grzebykiem i actually Damianem Janikowskim.
 • Najbliższa gala KSW została zaplanowana na something like 20 stycznia na Hali Torwar w Warszawie.
 • Jest ona skierowana dla osób, które założą konto w STS z kodem STS300.
 • Dla pierwszego mistrza KSW watts wadze lekkiej starcie w Gorzowie będzie pożegnalną walką.
 • Zakłady bukmacherskie STS t swojej ofercie udostępnia usługę “gracze typują”, gdzie typerzy z . najlepszymi statystykami dzielą się swoimi kuponami i typami.

Zapraszamy wszystkich kibiców do śledzenia relacji z gali KSW 91, w której będziemy przekazywać na żywo wyniki walk! Tym razem UFC Night Fitght odbędzie się watts Las Vegas, a w walce… KSW tym razem zawita do Gorzowa Wielkopolskiego z galą pod numerem 92.

Ksw 92 Karta Stroll Kto Walczy Em Gali W Gorzowie Wielkopolskim?” “[newline]ksw 92: Tomasz Jakubiec Vs Wojciech Janusz

Rusiński ostatni raz walczył w październiku i zwyciężył na gali TFL przez poddanie. W tym czasie stoczył sześć pojedynków, z których cztery wygrał. Niezależnie jednak z wyniku walki, konfrontacje Patryka zawsze niosą z sobą ogromną dawkę emocji. Reprezentant RKT Radom t KSW zdobył już bonus za najlepsze starcie i najlepszy nokaut wieczoru. Krystian Bielski ma za sobą dwie walki w organizacji KSW. Podczas gali KSW 73 zmierzył się z Ionem Surdu i rozbił proceed ciosami w drugiej rundzie pojedynku.

 • W” “tym niezwykłym wydarzeniu zobaczymy starcia wielkich mistrzów oraz obiecujących zawodników, którzy dopiero wchodzą na scenę wielkiego MMA.
 • W marcu tego roku Silva powrócił do okrągłej klatki, ale musiał w niej uznać wyższość Oumara Sy.
 • Wiele osób popełnia błędy, gdy oddziałuje na nich adrenalina podczas emocjonujących wydarzeń sportowych.
 • W swojej karierze w TRAINING FOR MMA Fadipe zdobył tytuł wagi średniej cenionej afrykańskiej organizacji EFC oraz irlandzkiego Crate Gods.

Jako jedyny Polak w historii bił się dla amerykańskiej organizacji WEC i jako drugi Polak trafił do UFC. Popularny „Irokez” t zawodowym MMA rywalizował od 2005 roku. Stoczył siedemnaście pojedynków, z których dwanaście wygrał. Siedem razy nokautował, a pięć razy poddawał swoich rywali. W roku 2012 wywalczył passing mistrzowski wagi lekkiej organizacji KSW. Bijąc się w białym ringu i okrągłej klatce zdobył trzy bonusy za najlepsze nokauty wieczoru we jeden za najlepszą walkę.

Ksw 90 Bonus Bukmacherski Od Sts

Organizatorzy wydarzenia przygotowali du?o interesujących zestawień, t których niekiedy bardzo trudno wskazać wyraźnego faworyta do zwycięstwa. KSW w swojej historii zorganizowało du?o gal, na których występowali zawodnicy różnych narodowości. Zgodnie z . danymi z 2022 roku na galach organizacji wystąpiło 132 sportowców. W historii organizacji KSW na przestrzeni lat wystąpiło wielu zawodników, lecz niektórzy z nich” “brali regularny udział w walkach. W efekcie wyśrubowali rekordowe statystyki jeżeli chodzi um liczbę występów. Wśród zawodników, którzy plasują się pod tym kątem w czołówce są Michał Materla i Mamed Khalidov.

 • Liberec staje się areną nie und nimmer tylko sportowych zmagań, ale również niezwykłych historii i wyjątkowych chwil.
 • Trzy raz kończył rywali przed czasem i za każdym razem robił in order to rozbijając ich ciosami.
 • W trzeciej walce Wiktoria starła się z Sandrą Succar i po raz pierwszy na zawodowej drodze musiała przełknąć gorycz porażki.
 • Kacper stoczył do tej pory piętnaście walk, z których dziewięć” “wygrał.
 • Wcześniej zawodnik unces Nowego Sącza zebrał pokaźne doświadczenie t konfrontacjach amatorskich we półzawodowych.

Weryfikacja konta może potrwać par? dni, ale jest niezbędna, aby móc korzystać z pełnego zakresu usług bukmachera. Posiadanie wiedzy mhh temat danej dyscypliny sportowej jest kluczowe. Brak odpowiednich informacji i analizy może prowadzić do nieprzemyślanych zakładów. Pamiętaj, aby dobrze zrozumieć zasady gry, siłę drużyn, historię ich występów oraz aktualne sytuacje personalne i taktyczne, aby podejmować świadome decyzje. Pamiętaj, że nie ma pewnej strategii, która gwarantuje wygraną w zakładach sportowych.

Gdzie Można Obstawiać Walki Ksw?

Odpowiednia abilità i dyscyplina finansowa są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu t zakładach sportowych. Po gali XTB KSW 92, do której doszło 16 marca w Gorzowie Wielkopolskim, nastąpiły zmiany t rankingu najlepszych zawodników organizacji KSW. Jest ona skierowana dla osób, które założą konto w STS z kodem STS300. Oprócz tradycyjnego pakietu powitalnego mamy coś jeszcze! Nagrodą jest bonus perform aktywacji w wysokości 300 zł za wytypowanie zwycięzcy dowolnej walki podczas gali KSW. Aktualizujemy em bieżąco to, company dzieje się podczas gali KSW 92, aby wszyscy, którzy nie mogą śledzić tego wydarzenia na żywo, mogli poznać wyniki walk.

 • Sześć walk zakończył posyłając przeciwników mhh deski, a dwa razy wygrał poprzez poddanie.
 • W tym czasie wygrał dziesięć starć, zdobył pas mistrzowski wagi średniej organizacji FEN i obronił go dwa razy.
 • Albert Odzimkowski, który pierwotnie miał walczyć z Humburgerem, musiał wycofać się z pojedynku z powodu choroby.
 • Gala KSW 91 obiecuje być niezwykłą ucztą dla miłośników sportów walki.
 • Warto zaznaczyć, że 26 walk na koncie ma widowiskowo walczący oraz wyprowadzający groźne ciosy Mariusz Pudzianowski.

Do dziś stoczył szesnaście pojedynków, z których dwanaście wygrał, a dziesięć zakończył przed czasem. Brichta wywodzi się z kickboxingu, ale dziś jest też przekrojowym fighterem MMA, który sześć razy wygrywał poprzez nokaut, a cztery razy poddawał swoich rywali. Zadebiutował watts okrągłej klatce podczas gali XTB KSW 86 pokonując Sebastiana Romanowskiego.

Manishsingh
Manishsingh
https://manishkumarsingh.com